Hakkımızda

   Yolcu Endüstriyel olarak işletmelerin otomasyon konusundaki  ihtiyaçlarını kısa sürede, uygun maliyetlerle  karşılamak hedefiyle faaliyetlerimize başladık. Birçok alanda faaliyet gösteren işletmelerin, endüstriyel otomasyon sistemleri konusunda ihtiyaç duyabileceği ,PLC makina yedek parçaları, HMI paneller, Servo Sürücüleri, Servo motorları, sensörler ,şalt malzemeleri , makina yedek parçalarını , sıfır ve ikinci el olarak temin etmekteyiz.

   Elektrik, elektronik, mekanik ve diğer otomasyon malzemeleri temini hususunda, yapacağımız işbirliği ile siz değerli müşterilerimizin yanı başınızdaki iş ortağı olmayı hedefliyoruz.

   Genç ve dinamik yapımızla, bir çok elektrik ve otomasyon üreticileri ile siz müşterilerimiz arasında önemli bir köprü olarak, ihtiyaçlarınızı en düşük maliyetlerle karşılama hedefindeyiz.

  Teklif istemlerinizi gecikmeksizin ve ciddiyetle yanıtlama, ana ürün gruplarımızda güçlü stok, uygun fiyat ve vade koşulları, söz verilen zamanda teslimat için buradayız. Sadece uygun maliyetlerle ürün temin etmek dışında, teknik bilgimiz ve tecrübemizi de müşterilerimizle paylaşarak, sattığımız ürünün gerekli teknik desteğini sunmaktayız

   Ayrıca  plc ve otomasyon konusunda güçlü eğitim kadromuzla yanınızda olmak istiyoruz. Bünyemizde bir çok plc ve otomasyon cihazının eğitimini vermek için hazırlıklarımız sürmektedir.

Bütün heyecanımızı ve tecrübemizi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onur  duyarız. Yapacağımız bütün çalışmaların  ülkemiz insanlarına  ve  ekonomisine değer katacağını inanıyoruz..